Charm - tai žavesys, žavumas ir burtai

+370 608 00104 info@charm.lt

Masažas IMPULS sporto klube Klaipėdoje

Kviečiame apsilankyti masažo kabinete Impuls sporto klube Klaipėdoje.
Čia Jūsų laukia atpalaiduojantys ir sportiniai masažai greitesniam raumenų atsistatymui po treniruočių.

Registruokitės masažams telefonu arba užpildę užsakymo formą.

Registracija telefonu: 867404737
Impuls Zemelapis
Darbo laikas
Pirmadienis 13.00 – 21.00
Anradienis 9.00 – 21.00
Trečiadienis 9.00 – 21.00
Ketvirtadienis 13.00 – 21.00
Penktadienis 9.00 – 21.00
Šeštadienis 10.00 – 15.00
Sekmadienis – pagal užsakymą
Impuls Baneris
Paslaugos
Sportinis (Fitness) masažas 1 val. 30 min. | 45 €
Sportinis masažas stiprina raumenis, palengvina jų skausmus, pagreitina sužeidimų gijimo procesus, panaikina nuovargį. Šio masažo dėka raumenys darosi elastingesni, pagerėja kraujo ir limfos cirkuliacija ir žymiai padidėja judėjimo laisvė.
Anticeliulitinė procedūra (įvyniojimas) 1 val. | 20 €
Liekninamoji įvyniojimo procedūra. Ši procedūra atliekama problemiškas kūno vietas įvyniojant ir įtrinant specialiomis kosmetinėmis, stangrinančiomis priemonėmis. Tai specifinis terapijos kursas, kurio metu masažuojamas ir mankštinamas poodinis ir riebalinis audinio sluoksnis, koreguojama figūrą.
Limfodrenažas (rankomis) 1 val. | 30 €
Limfos sistema-vienintelė sistema, kuri valdo žmogaus kūno skysčius. Specialaus masažo dėka galima suaktyvinti natūralią limfos valymo procedūrą. Šio metodo dėka pasiekiama žymi kūno silueto korekcija ir odos atjaunėjimas.
Švediškas masažas 1 val. 20 min. | 40 €
Švediškas masažas labai paplitęs Vakaruose ir JAV. Masažas yra gilus (gerai išjudina visus raumenis) ir malonus klientui, turi ir gydomąjį, ir atpalaiduojamąjį poveikį.
Segmentinis masažas 1 val. 30 min. | 45 €
Segmentinis masažas paremtas segmentine kūno sandaros teorija. Naudojamas gydymo ir profilaktikos tikslais. Segmentinis masažas pagrįstas glaudžia žmogaus vidaus organų ir funkcinių sistemų sąsaja.
Masažas Narajana 1 val. 20 min. | 35 €
Puikiai harmonizuoja, subalansuoja, stimuliuoja kraujo cirkuliaciją, padeda geriau susikoncentruoti, valo organizmą nuo toksinų. Tai puikus vaistas nuo nemigos. „Narajana“ masažas ypač naudingas dirbantiems sėdimą darbą.
Anticeliulitinis masažas 1 val. | 30 €
Masažo metu šildoma oda, skatinama medžiagų apykaita, kraujotaka. Atliekami specifiniai gilūs judesiai. Oda tonizuojama, lyginama ir stangrinama, dailinamos kūno linijos, sprendžiamos antsvorio problemos.
Kaklo ir pečių juostos masažas 30 min. | 12 €
Kartais, atpalaiduojantis kaklo ir pečių juostos masažas, yra viskas ko Jums reikia norint greitai atstatyti bendrą savijautą ir jėgas. Kaklo ir pečių juostos masažas yra viena iš efektyviausių gydymo ir profilaktikos priemonių.
Giluminis pėdų masažas 40 min. | 18 €
Masažo pagrindas yra refleksologija. Visi vidaus organai yra sujungti energetiniais kanalais su tam tikrais taškais pėdose. Jei kuri nors kūno dalis negaluoja, vadinasi, kanalais ar meridianais energija srovena vangiai ar net yra užblokuota.
Klasikinis masažas 1 val. | 30 €
Masažo metu naudojama klasikinė raumenis mankštinanti masažo technika. Net trumpalaikis masažas stiprina organizmą, pašalina pieno rūgštį iš raumenų, šalina raumenų nuovargį, kelia tonusą, audinių elastingumą, sąnarių judrumą.
Stuburo (nugaros) masažas 40 min. | 15 €
Masažas efektyviai gydo dėl įvairiausių priežasčių kilusius nugaros skausmus. Bet, masažuojant nugarą, galima gydyti ir kitus susirgimus (netgi ir vidaus ligas) ir didinti bendrą organizmo tonusą. Nugaros masažas – gera sveikatinimo ir žvalumo priemonė.
Ajurvedinis relaksinis masazas Santana 1 val. | 30 €
Relaksacijos metu vyksta fiziologinių procesų stabdymas centrinėje nervų sistemoje, dėka kurių pasiekiame būseną artimą sveikam miegui arba meditacijai. Ši būsena teigiamai veikia fizinę ir psichinę žmogaus sveikatą, kadangi tokiais momentais vyksta sveikimas ir jaunėjimas audinių bei organų ir viso organizmo.