Charm - tai žavesys, žavumas ir burtai

+370 608 00104 info@charm.lt

Galvos masažas

galvos_masazas3

Galvos masažas – tai ypač atpalaiduojanti ir raminanti procedūra, tinkanti po kiekvieno viso kūno masažo, taip pat gali būti atliekama kaip atskira procedūra. Tai ypatingai maloni ir raminanti procedūra, padedanti nuraminti galvos skausmus ir stimuliuojanti galvoje esančias nervų galūnėles. Masažo privalumai:

  • 1atpalaiduoja
  • 2mažina nervinę įtampą
  • 3skatina kraujotaką
  • 4stimuliuoja galvos odą
  • 5pakelia nuotaiką ir pagerina bendrą savijautą
  • 6reguliariai atliekamas sustiprina plaukų šaknis ir skatina plaukų augimą
  • 7Rekomenduojamas žmonėms dirbantiems sėdimą darbą, mažai judantiems

Galvos masažas – tai ne tik galvos odos trynimas, bet ir čiupinėjimas, pastuksenimas, ypač pakaušio ir galvos šonų, kur oda geriau prigula prie kaukolės. Masažui gali būti naudojami vibratoriai, bet, aišku, efektyvesni yra manipuliuojantys pirštai.

Masažas padeda išvengti plikimo

Jeigu plaukai krinta ne dėl kurių nors vidinių priežasčių, masažas beveik visuomet padeda. Plaukus ir galvos odą laikyti švarius sunkiau negu bet kurią kitą kūno dalį, nes reikia sugaišti gana daug laiko, norint kruopščiai išplauti plaukus, o lai¬ko mes nemėgstame eikvoti. Be išorinių nešvarumų, prisideda prakaitas ir plaukų riebalinės išskyros. Vienintelis būdas laikyti plaukus švarius – tai plauti juos vandeniu su geru šampūnu. Plovimas niekuomet nepadaro žalos plaukams. Galvos odos nedžiovina, nepablogina plaukų augimo ir nesusidaro pleiskanos. Žmonės, kurių sausi plaukai, skundžiasi, kad plovimas jiems kenkia. Tačiau sausumo priežastys yra kitos, ir jas reikia atrasti ir laipsniškai jų atsikratyti.

Kad plaukai būtų sveiki, reikia, jog jums taptų ritualu rytinis ir vakarinis galvos odos masažas, panašiai kaip dantų valymas. Tai skatina plaukų augimą, nes kraujo srautas, tekantis į galvą, maitina visus audinius ir veikia plaukų augimą. Masažuojant atpalaiduojama galvos oda, ir dėl to kraujas gerai cirkuliuoja. Masažuojant taip pat garantuojamas „plaukų dirvos“ augimas po galvos oda, neleidžiama jai degeneruoti. Atsiminkite, kai jūs netenkate „plaukų dirvos“ ant kaukolės, jūs plinkate! Niekuomet neužmirškite, kad geras maitinimas ir gera galvos odos cirkuliacija- būtinas reikalavimas „plaukų dirvai išlaikyti“. Plaukus reikia prižiūrėti kaip gerą sodą.

Galvos odos įšildymas

Jeigu jūs nusprendėte daryti masažą, tai į tai reikia eiti laipsniškai. Pirmomis dienomis rekomenduojama „įšildyti“ galvą ir plaukus spaudžiant odą rankomis ir judinant į viršų ratais. Tai daryti reikia tol, kol kiekvienas odos ruožas pasidarys minkštas ir elastingas ir laisvai judės. Odą suminkštinti ir atpalaiduoti galima taip pat kuriuo nors aliejumi (alyvuogių).

Kai galvos oda atsipalaiduoja, reikia laipsniškai pereiti prie energingesnio masažo, skatinančio plaukų augimą. Galvos odos maigymas ir gnaibymas taip pat labai naudingi. Atsargiai, bet stipriai patempiant taip pat skatinamas plaukų augimas. Perleiskite per sulenktus pirštus kiekvieną plaukų sruogą. Atsiminkite, kad jūsų plaukai ir galvos oda negali būti sveiki, jeigu ji neatpalaiduota. Iš pradžių ji bus jautri, labai pažeidžiama, bet vėliau jūs be skausmo galėsit daryti energingiausią masažą. Taip pat rekomenduojama naudoti nedidelį plastmasinį masažuoklį, kurio lankstūs dantys padės pašalinti iš plaukų pleiskanas ir kitus nešvarumus.

 

Galvos masažas