Charm - tai žavesys, žavumas ir burtai

+370 608 00104 info@charm.lt

Giluminis pėdų masažas ir žuvelių spa

zuveliuspa_giluminismasazas_pagr_nuotrauka

Sveiki!

Ar jau pasirūpinote savo artimųjų ir draugų kalėdinėmis staigmenomis? Mūsų masažo salonas „Charm“ gali pasiūlyti Jums platų masažų pasirinkimą.

Galima įsigyti dovanų kuponus.

Mielai lauksime Jūsų skambučio.

Giluminis pėdų masažas tik 15 €

dovanų gaunate procedūrą 'Žuvelių SPA'

Giluminis pėdų masažas

Pedu_masazas Masažo pagrindas yra refleksologija. Visi vidaus organai yra sujungti energetiniais kanalais su tam tikrais taškais pėdose. Jei kuri nors kūno dalis negaluoja, vadinasi, kanalais ar meridianais energija srovena vangiai ar net yra užblokuota. Dėl sutrikusios energijos apytakos tam tikrose pėdų vietose kaupiasi nuosėdos. Masažuojant šiuos taškus, nuosėdos išnyksta ir energijos tėkmė vėl atkuriama. Masažas nuima kojų nuovargį ir tiesiogiai veikia visą organizmą.

Žuvelių SPAZuveliu_Spa

Netradicinė, egzotiška ir natūrali gamtinė procedūra, kurios metu patirsite neišdildomų įspūdžių. Švelniai ir maloniai kutendamos žuvelės nuvalo odą, atlieka mikromasažą, pasiekiantį net giliausius odos sluoksnius, pažeistų vietų dezinfekciją bei tropinio vandens ir deguonies pagalba suaktyvina kraujo apytaką. Be to, iš žuvų seilių išsiskiria specialusis fermentas pagerinantis odos regeneravimo procesus.

Giluminio pėdų masažo užsakymo forma