Charm - tai žavesys, žavumas ir burtai

+370 608 00104 info@charm.lt

„Keturių rankų“ masažas

keturiu_ranku_masazas_nuotraukanauja1

keturiu_ranku_masazas_nuotraukanauja3Iš rytų kilęs masažas priskiriamas ypatingos prabangos kategorijai – atliekamas su aromaterapiniais aliejais, siekiant išlaisvinti mintis ir kūną nuo neigiamų emocijų, minčių ar įtampos. Keturių rankų masažas – tai ypatingų pojūčių suteikiantis dviejų masažuotojų sinchroniškais masažo judesiais atliekamas masažas, maloniai atpalaiduojantis ir nuraminantis visą kūną. Masažo metu naudojamas aromatingas aliejus maitina odą, o švelnūs, lėti bei tolygūs masažuotojų judesiai pašalina susikaupusią įtampą, sumažina stresą ir pagerina vidinę Jūsų savijautą.

Pagrindinis šio masažo tikslas – suteikti stiprinantį ir relaksacinį poveikį fiziniam ir dvasiniam kūnui. Relaksacijos metu vyksta fiziologinių procesų stabdymas centrineje nervų sistemoje, kurio dėka pasiekiame būseną artimą sveikam miegui arba meditacijai. Ši būsena teigiamai veikia fizinę ir psichinę žmogaus sveikatą, kadangi tokiais momentais vyksta sveikimas ir audinių jaunėjimas. Šis masažas puikiai atpalaiduoja raumenis, malšina stresą, sumažina širdies ritmą bei kraujo spaudimą.

Keturių rankų masažas padės:

keturiu_ranku_masazas_nuotraukanauja2

  • Nuimti stresą ir susikaupusi nuovargį;
  • Nuimti raumenų įtampą;
  • Pašalinti nereikalingus skysčius;
  • Atkurti audinių elastingumą;
  • Gerina sąnarių lankstumą ir raiščių elastingumą;
  • Padeda esant nemigai;
  • Normalizuoja arterinį spaudimą.
keturiu_ranku_masazas_nuotraukanauja4

Keturių rankų masažas nepakartojamas, nes tuo pačiu metu yra veikiami abu galvos smegenų pusrutuliai. Jūs jausite labai gilų atsipalaidavimą, pamiršitę laiką, erdvę ir savo kūną. Masažas lėtas, gilus, derinamas su daugybe pasyvių judesių. Ką galima atlikti dviems, to niekad nepadarysi vienas. Dviejų masažuotojų rankų judesių ritmas sukuria nepakartojamą jausmą, kuris toks malonus, kad Jūs trumpam atsidursite virš realybės ribų, jausite labai gilų atsipalaidavimą, pamiršite laiką, erdvę ir visus kasdienius rūpesčius. Masažo metu naudojamas aromatingas aliejus maitina odą, o švelnūs, lėti bei tolygūs masažuotojų judesiai pašalina susikaupusią įtampą, sumažina stresą ir pagerina vidinę Jūsų savijautą. Masažuotojai savo energiją atiduoda kiekvienai kūno dalelei – kiekvienas prisilietimas turi savo reikšmę, todėl visi judesiai subalansuoti bei energetiškai pozityvūs.

Norėdami užsisakytį „Keturių rankų“ masažą, užpildykite žemiau esančią formą: