Charm - tai žavesys, žavumas ir burtai

+370 608 00104 info@charm.lt

Kuo svarbus masažas 21 amžiuje?

kuo-svarbus-masazas-21-amziuje

Masažas – ne tik vienas iš geriausių ir dažnai naudojamų būdų, kuris padeda atsikratyti kūno skausmo. Dabar ši procedūra tapo populiari ir grožio industrijoje.

Klasikinį masažą žmonės naudoja tiek po sunkios darbo dienos, tiek dėl papildomo gyvybingumo, figūros taisymo ar sveiko kūno palaikymo.

Kodėl masažas toks veiksmingas ir patikimas? Kadangi jis veikia visas kūno sistemas

Masažas atkuria limfos srautą, kraujotaką ir deguonies tiekimą kiekvienai kūno ląstelei. Daugumai žmonių masažas yra nepaprastai reikalingas sveikatos palaikymo įrankis. Masažuojant nugarą, mes pirmiausia iššaukiame teigiamą poveikį stuburui, o kiekvienas stuburo segmentas yra prijungtas prie tam tikrų vidinių organų. Taigi tokiu būdu, jūs teigiamai įtakojate visą organizmą kaip vieną visumą.

Jeigu Jūs jaučiate nuovargį, nugaros ar kaklo skausmus, norite atsipalaiduoti ir pailsėti, užsisakykite masažo procedūras jau dabar.

Nėra geresnio būdo, kad atstatyti jėgas, mažinti stresą ir skatinti sveikatą nei klasikinis masažas. Net po pirmosios sesijos jūs jausitės geriau ir susigrąžinsite darbingumą. Po masažo, skausmas nugaroje, sąnariuose ir kituose kūno dalyse sumažėja ar visiškai praeina, raumenys atsipalaiduoja ir atstatomi, organizmo imunitetas didės.

Masažas padeda lieknėti rankom

Moterims dažnai reikia masažo, kad sumažėtų svoris ant rankų, nes šios moteriškosios kūno dalies būklė yra laikomas kaip meilės rodiklis sau. Kaip žinote, idealios moteriškos rankos turėtų būti gražios, neturėtų būti jokių fizinių darbų pėdsakų.

Kaip ir bet kuris kitas masažas, rankų masažas skirtas pagerinti raumenų, odos ir poodinio riebalinio audinio kraują ir limfą. Masažas stiprina vietinę kraujo apykaitą, taip pagerindamas oksidacijos-redukcijos procesus, vykstančius masažuojamame organe.

Tačiau yra nedidelis sąrašas, kai tokia procedūra, kaip rankų masažas, neturėtų būti naudojama.
Tai apima:
– rankų odos įbrėžimai ar įtrūkimai;
– grybelinės ligos ar alerginis dermatitas;
– navikai ir infekcinės ligos;
– įvairūs ūmūs uždegiminiai procesai;
– karščiavimas
– įvairios infekcinės sepsio ligos minkštuose audiniuose;
– osteomielito lūžiai.

Masažas puiki priemonė celiulito naikinimui

Jei norite suteikti savo kūnui idealų vaizdą, pašalinti celiulitą, atkurkite odą iki buvusio elastingumo, tada jums padės limfos drenažo anticeliulitinis masažas.

Limfodrenacijos anticeliulitinis masažas jau seniai yra pagrindinių grožio salonų ir kūno priežiūros procedūrų komplekso dalis.

Limfodrenažinio anticeliulitinio masažo tikslas yra skatinti limfos tekėjimą organizme, aktyvinti ir perkelti limfos tekėjimą į aktyvų judesį, pašalinti sąstingį ir patinimą. Limfodrenacinio anticeliulitinio masažo rezultatas yra ankstyvas organų ir audinių kūno skysčių, organinių audinių, šlakių išsiskyrimo, skilimo produktų ir ląstelių metabolizmo iš organizmo gavimas, greitas uždegiminių procesų gijimas, pernelyg didelio tarpsluoksnio skysčio pašalinimas.

Limfodrenažinis masažas rekomenduojamas profilaktikai atlikti kiekvienam asmeniui, siekiant visiško kūno atkūrimo. Seansų dažnumas ir trukmė priklauso tik nuo konkrečių skundų ir pacientų problemų.