Charm - tai žavesys, žavumas ir burtai

+370 608 00104 info@charm.lt

Limfodrenažinis veido masažas ir presoterapija visam kūnui

Limfodrenažinis masažas

Limfodrenažinis masažas

Limfodrenažinis masažas tai ypatingai efektyvus masažas, priklausantis kompresinės terapijos sričiai. Taikomas grožio procedūroms, celiulitui mažinti, audinių ir odos struktūrai gerinti. Pašalina skysčių sankaupas audiniuose, normalizuoja skysčių apytaką ir tolygų pasiskirstymą. Efektą sustiprina kartu naudojamos specialios kosmetikos priemonės. Šių priemonių kompleksas padeda puoselėti kūno grožį, mažinti probleminių vietų apimtis, gerina kraujotaką. Po šios procedūros oda atrodo skaistesnė, gaivesnė ir gražesnė, nebelieka pabrinkimų ir nesveiko raudonumo. Jis puikiai tinka rūkantiems – pagerinti odos spalvai, metantiems svorį, ramina odą po mechaninio veido valymo. Ženkliai sumažina veido raudonį. Taip pat gerina kraujotaką bei  jaunina ir  stangrina odą. Masažas turi raminamąjį poveikį centrinei nervų sistemai.

Motorcycle Details

Poveikis

efektyviai skaidomos poodinės riebalinės sankaupos, audinių regeneracija, atstatoma jungiamojo audinio struktūra. Normalizuojama limfos cirkuliacija, taigi pagerėja raumenų (kūno ir veido) tonusas, stangrumas, mažėja raukšlės. Masažas detoksikuoja audinius, šalina susikaupusius skysčius, aktyvina kraujotaką. Stiprina fizinio ir vidinio komfortiškumo pojūtį, subalansuoja organizmo funkcijas. Kartu gali būti naudojamos specialios kosmetinės priemonės. Šis masažas ryškiai pagerina tiek išvaizdą, tiek bendrą savijautą, todėl labai tinka prieš kokį nors svarbų renginį.

 

Presoterapija

Presoterapija dar vadinama limfodrenažiniu masažu ar kompresine terapija – tai procedūra kompresinės terapijos aparatu, kuris sudarydamas vibruojančio slėgio bangas suaktyvina bendrą limfos apytaką norimoje srityje (paprastai kojų ir pilvo) ir tiesiogine prasme išstumia limfą iš periferijos į stambiąsias limfagysles ir kraujagysles. Taip yra koreguojamos kūno formos, mažinamas celiulitas, nuimamas patinimas, gerinama kraujotaka. Limfodrenažas skatina skysčių pasišalinimą iš organizmo, sumažina paburkimą ir tinimą.

PRESOTERAPIJA1

Presoterapija tinka bet kokio amžiaus tiek vyrams, tiek ir moterims:

  • Presoterapija gydo celiulitą. Puikiai tinka derinti kartu su kūno vakuuminiu masažu: šis veikia paviršutinį odos sluoksnį, labiau skirtas aktyvinti kraujotaką, o presoterapija veikia kur kas giliau išjudindama kartu ir limfą;
  • Derinama kartu su lipokavitavcija presoterapija leidžia pasiekti kur kas geresnių rezultatų norintiems koreguoti kūno formas. Lipokavitacijos metu suplėšytos riebalinės ląstelės yra kur kas lengviau išlaisvinamos taikant presoterapiją;
  • Taip pat aktyvina kraujotaką, todėl ypač tinka žmonėms, kurių kojos „šaltos“;
  • Ši procedūra nuima kojų paburkimą, patinimą ar tiesiog nuovargį. Po ilgos darbo dienos ji puikiai atpalaiduoja pavargusias kojas ir suteikia „lengvų kojų“ pojūtį;
  • Taip pat presoterapija labai veiksminga atsiradus limfos sąstoviui rankose ar kojose po traumų, operacijų;
  • Puikiai tinkama net ir moterims, kurios turi venų varikozės problemas.

Kaip veikia presoterapija?

Presoterapija ypatingai stipriai veikia limfinę sistemą: jos metu suspaustas oras, paduodamas per specialias manžetes tam tikru spaudimu. Šis spaudimas kontroliuojamas kompiuteriu. Priklausomai nuo veikimo zonos, kojoms naudojami ilgi specialūs batai, pilvui ir šlaunims – platus diržas, rankoms – ilgos pirštinės. Elastingos manžetės, reguliuojant aukštą ir žemą slėgį, mechaniškai veikia  odą ir kūno raumenis, giliąsias kraujagysles ir limfagysles. Kompresijos ir atsipalaidavimo periodas trunka  nuo 30 sekundžių iki 2 minučių. Mažinant spaudimą, gerėja kraujotaka odoje ir raumenyse.
Limfinė sitema ne tik maitina ir apsaugo mūsų organizmą, bet ir išvalo jį. Presoterapija pašalina iš mūsų organizmo skysčio perteklių ir kenksmingąsias medžiagas, atstato vandens balansą, normalizuoja tarpląstelinio skysčio ir limfos cirkuliaciją. Taip pat tai gerina ir kraujo apytaką mūsų organizme, o tuo pačiu aktyvuoja medžiagų apykaitos procesus odoje ir riebalinėse ląstelėse. Formuojant kūno kontūrus, presoterapija padeda atsikratyti pabrinkimų, sumažina kūno apimtis, efektyviai kovoja su celiulitu ir nutukimu, daro odą lygią ir stangrią.

Jei Jus sudomino mūsų paslaugos, maloniai kviečiame užpildyti žemiau esančią formą.