Charm - tai žavesys, žavumas ir burtai

+370 608 00104 info@charm.lt

Masažas dviem

masazas dviems

Masažai dviem – skirtas poroms, norinčioms pasidžiaugti masažo malonumais dviese. Masažai ypatingai efektyviai atpalaiduoja kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę organizmo būseną, sumažina dirglumą ir įtampą, grąžina gerą savijautą ir pašalina nuovargį. Lėti, platūs bei švelnūs glostomieji masažo judesiai nukels Jus į ramybės ir palaimos oazę.

masazas dviems

Masažas – tai ne tik atgaiva fiziniam kūnui, bet ir palaima sielai. Masažuojant žmogaus protas nurimsta ir patenka į meditacinę būseną. Masažuojama pirštų pagalvėlėmis, pirštais, delnu, krumpliais, alkūne. Masažo metu naudojami įvairūs judesiai: glostymas, trynimas, maigymas, vibracija, kojų ir rankų lankstymas bei tempimas.

Atpalaiduojantys, energizuojantys, gerinantys sveikatą, jauninantys, liekninantys… Daugybė masažų kiekvieno poreikiams ir maloniai lepinančios SPA procedūros, kurios atgaivins ir kūną, ir sielą… Procedūru metu naudojami atpalaiduojančio masažo judesiai, kuriais galima mėgautis kiekvieną dieną. Gilus raumenų masažas padeda pašalinti per dieną susikaupusią neigiamą energiją, todėl po masažo jausite palengvėjimą ir ramybę.

Palepinkite save ir jums artimą žmogų masažo teikiamais malonumais. Pasirinkite Jums labiausiai patikusius masažus ir mėgaukitės jais kartu!

Dėl masažo užsakymo susisiekite su mumis: